Witamy Was!
Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy
wyjątkową akcję charytatywną, której celem jest niesienie radości i wsparcia
chorym dzieciom przebywającym w szpitalach.
W ramach inicjatywy dzieci ze świetlicy
przygotowały własnoręcznie wykonane
kartki z życzeniami, rysunkami i ciepłymi
słowami.
Każda kartka to mały gest,
który może wywołać wielki uśmiech na twarzy
chorego dziecka lub takiego,
które potrzebuje szczególnego wsparcia i poczucia,
że ktoś o nim pamięta. Akcja nie tylko wspiera odbiorców, ale również uczy
dzieci empatii, wrażliwości i dzielenia się dobrem.
Cieszymy się, że powstało tyle prac i dziękujemy
Wam za zaangażowanie.
Gotowe kartki przekażemy do Centrum Zdrowia
Dziecka.
Natomiast uczniowie z klasy 1b uczestniczyli w kolejnych zajęciach prowadzonych w ramach innowacji pegagogicznej
"Artystyczne wędrówki po świecie".
Tym razem dzieci poznawały kulturę polską, a mianowicie wycinanki łowickie oraz dowiedziały się czym jest symetria.
Powstały ciekawe prace z wycinanką w roli głównej.
Zobaczcie sami!
Wkrótce kolejne nasze relacje.
Do zobaczenia!