wtorek, 23 czerwca 2026

Witajcie kochani!

Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań.
Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat za udział
w Projekcie Edukacyjnym 
pod nazwą "Z kulturą mi do twarzy".

 Niebawem wakacje, czas odpoczynku i dobrej zabawy ale ważne jest też bezpieczeństwo. W związku z tym przeprowadziliśmy zajęcia nt. bezpiecznego pobytu w górach, nad morzem, przypomnieliśmy  również numery alarmowe. Uczniowie wykonali prace plastyczne i dekoracje, które zawisły na ścianach.

Zobaczcie sami!












Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia!




















środa, 3 czerwca 2026

Witajcie!


W ostatnim czasie dużo się u nas działo. 

Uczniowie klasy 2a przygotowali własnoręcznie wykonane upominki dla swoich
 mam z okazji ich święta. Powstały kolorowe zawieszki oraz malowane talerze.

Dodatkowo z okazji DNIA DZIECKA w klasie 2a zorganizowano piknik - była muzyka, smakołyki i mnóstwo radości. 

Z kolei w klasie 1b powstała wystawa prac plastycznych  pod nazwą
"Galeria Młodych Artystów", którą można podziwiać na forum szkolnym.  Wymieniona galeria przedstawia szkice i rysunki wykonane przez uczennice
klasy 1b - Olę, Oliwkę, Marysię oraz Sophię.

Ponadto uczniowie klasy 1b również wykonali plakat dotyczący
właściwego zachowania w Internecie.
Przeprowadzono także rozmowę na temat szkodliwości hejtu w sieci.


















Wkrótce kolejne nasze relacje. 
Do zobaczenia!






































poniedziałek, 25 maja 2026

Witamy Was!


Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy wyjątkową akcję charytatywną, której celem jest niesienie radości i wsparcia chorym dzieciom przebywającym w szpitalach.

W ramach inicjatywy dzieci ze świetlicy
przygotowały własnoręcznie wykonane
kartki z życzeniami, rysunkami i ciepłymi słowami.
Każda kartka to mały gest,
który może wywołać wielki uśmiech na twarzy
chorego dziecka lub takiego,
które potrzebuje szczególnego wsparcia i poczucia,
 że ktoś o nim pamięta. Akcja nie tylko wspiera odbiorców, ale również uczy dzieci empatii, wrażliwości i dzielenia się dobrem
.

Cieszymy się, że powstało tyle prac i dziękujemy Wam za zaangażowanie.

Gotowe kartki przekażemy do Centrum Zdrowia Dziecka. 








Natomiast uczniowie z klasy 1b uczestniczyli w kolejnych zajęciach prowadzonych w ramach innowacji pegagogicznej
"Artystyczne wędrówki po świecie". 
Tym razem dzieci poznawały kulturę polską, a mianowicie wycinanki łowickie oraz dowiedziały się czym jest symetria.
Powstały ciekawe prace z wycinanką w roli głównej.
Zobaczcie sami!



Wkrótce kolejne nasze relacje.

Do zobaczenia!




















Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...