poniedziałek, 27 października 2025

 Witamy Was!

Zawitała do nas jesień. Liście drzew przybrały piękne barwy.

Uczniowie klasy 2a oddali piękno tej pory roku w formie artystycznej. 

Dzieci wykonały prace plastyczne pt.  "Malowane jesienią".

Zobaczcie sami!








Wkrótce kolejne relacje z naszych działań.
Do zobaczenia!















Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...