Witajcie kochani!
Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań.
Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat za udział
w Projekcie Edukacyjnym pod nazwą "Z kulturą mi do twarzy".
Niebawem wakacje, czas odpoczynku i dobrej zabawy ale ważne jest też bezpieczeństwo. W związku z tym przeprowadziliśmy zajęcia nt. bezpiecznego pobytu w górach, nad morzem, przypomnieliśmy również numery alarmowe. Uczniowie wykonali prace plastyczne i dekoracje, które zawisły na ścianach.
Zobaczcie sami!











.png)
.png)
.png)
.png)








