wtorek, 23 czerwca 2026

Witajcie kochani!

Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań.
Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat za udział
w Projekcie Edukacyjnym 
pod nazwą "Z kulturą mi do twarzy".

 Niebawem wakacje, czas odpoczynku i dobrej zabawy ale ważne jest też bezpieczeństwo. W związku z tym przeprowadziliśmy zajęcia nt. bezpiecznego pobytu w górach, nad morzem, przypomnieliśmy  również numery alarmowe. Uczniowie wykonali prace plastyczne i dekoracje, które zawisły na ścianach.

Zobaczcie sami!












Życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia!




















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...