Witajcie!
W ostatnim czasie dużo się u nas działo.
Uczniowie klasy 2a przygotowali własnoręcznie wykonane upominki dla swoich
mam z okazji ich święta. Powstały kolorowe zawieszki oraz malowane talerze.
Dodatkowo z okazji DNIA DZIECKA w klasie 2a zorganizowano piknik - była muzyka, smakołyki i mnóstwo radości.
Z kolei w klasie 1b powstała wystawa prac plastycznych pod nazwą
"Galeria Młodych Artystów", którą można podziwiać na forum szkolnym. Wymieniona galeria przedstawia szkice i rysunki wykonane przez uczennice
klasy 1b - Olę, Oliwkę, Marysię oraz Sophię.
Ponadto uczniowie klasy 1b również wykonali plakat dotyczący
właściwego zachowania w Internecie.
Przeprowadzono także rozmowę na temat szkodliwości hejtu w sieci.








.png)
.png)
.png)
.png)









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz