środa, 3 czerwca 2026

Witajcie!


W ostatnim czasie dużo się u nas działo. 

Uczniowie klasy 2a przygotowali własnoręcznie wykonane upominki dla swoich
 mam z okazji ich święta. Powstały kolorowe zawieszki oraz malowane talerze.

Dodatkowo z okazji DNIA DZIECKA w klasie 2a zorganizowano piknik - była muzyka, smakołyki i mnóstwo radości. 

Z kolei w klasie 1b powstała wystawa prac plastycznych  pod nazwą
"Galeria Młodych Artystów", którą można podziwiać na forum szkolnym.  Wymieniona galeria przedstawia szkice i rysunki wykonane przez uczennice
klasy 1b - Olę, Oliwkę, Marysię oraz Sophię.

Ponadto uczniowie klasy 1b również wykonali plakat dotyczący
właściwego zachowania w Internecie.
Przeprowadzono także rozmowę na temat szkodliwości hejtu w sieci.


















Wkrótce kolejne nasze relacje. 
Do zobaczenia!






































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...