Życzą wychowawcy świetlicy :)
Źródła:
www.google.com/search?q=zyczenia+wielkanocne&client=ms-android-motorola-rvo3&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiVl_ny59TvAhWClIsKHalcA-oQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=412&bih=756&dpr=1.75#imgrc=y2Km3WBeZ2drhM
Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz