poniedziałek, 28 kwietnia 2025

Witamy Was! 



W ostatnim czasie klasa 2a omawiała budowę Układu Słonecznego.
Na podsumowanie zajęć dzieci wykonały prace przestawiające wymieniony temat.

Zabawy było co niemiara.

Zobaczcie sami!





Wkrótce kolejne relacje.

Do zobaczenia!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...