Witamy Was!
W ostatnim czasie klasa 2a omawiała budowę Układu Słonecznego.
Na podsumowanie zajęć dzieci wykonały prace przestawiające wymieniony temat.
Zabawy było co niemiara.
Zobaczcie sami!
Wkrótce kolejne relacje.
Do zobaczenia!
Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz