czwartek, 18 grudnia 2025

Witajcie! 



W naszej świetlicy panuje już świąteczny nastrój.

Uczniowie klasy 2a wykonywali prace plastyczne o tematyce bożonarodzeniowej.

 Dzieci z klasy 2b wypiekały świąteczne pierniczki.

Wykonywaliśmy też ozdoby oraz pomagaliśmy przy prowadzeniu Szkolnego Kiermaszu Świątecznego, z którego dochód zostanie
przeznaczony na cel charytatywny.

Zobaczcie sami!













Życzymy Wam zdrowych i wesołych Świąt!

Do zobaczenia!














Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...