wtorek, 2 grudnia 2025

Witamy Was serdecznie!

 W ostatnim czasie  świętowaliśmy ANDRZEJKI.

Zapoznaliśmy dzieci ze staropolskimi tradycjami związanymi
z wymienionym świętem.

Następnie zorganizowaliśmy dzień wróżb i zabaw andrzejkowych.

Zobaczcie sami!





Wkrótce kolejne relacje.
Do zobaczenia!















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...