wtorek, 14 kwietnia 2026

 Witajcie!

Nasi uczniowie sumiennie przygotowali się do Świąt Wielkanocnych.

Dzieci z klas 1b i 1c ozdabiały styropianowe jajeczka, natomiast uczniowie z klasy 2a wykonali ciekawe prace plastyczne-
"Zając z gazety", "Kurczaczek z dłoni".









Wkrótce kolejne nasze relacje.

Do zobaczenia!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie kochani! Zbliża się koniec roku szkolnego, jest to czas podsumowań. Z radością informujemy, że nasza świetlica zdobyła certyfikat z...